28 Nisan 2012 Cumartesi

Bu Klip Çok Konuşulacak!

ZAMANSIZ ŞARKILAR ‘IN 2.VİDEO KLİP ÇALIŞMASI DOKTOR KLİPLENDİ!

   Aranjör , besteci ve prodüktör olarak müzik sektöründe önemli başarılara imza atan İskender Paydaş, “Zamansız Şarkılar” albümünün 2. Video klip’i DR. ile karşımızda… 

   Yaptığı çalışmalarla her zaman yeni ve farklı bir tarz ortaya koymayı başaran ve böylelikle müzik dünyasında bir çok ünlü ismin gerek doğuşunda gerekse şöhreti yakalamalarında önemli katkıları olan ünlü sanatçı, birikimini yine yenilikçi tavrını 2011 ‘in sonlarında kendi albümüne taşımıştı.. Büyük ilgi gören Zamansız Şarkılar albümü başarılı bir satış grafiği çizerken müzikseverlerden de tam not aldı..

    Aylardır listelerde ve radyolarda zirveye yerleşen Zamansız Şarkılar albümünün ikinci video klibi sözleri Kenan Doğulu’ya beste ve düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan DR.’ a çekildi. Radyolarda en çok istek alan ve listelerde 1 numaraya yerleşen DR. şarkısının klip’i Gürcan Keltek yönetmenliğinde Çekmeköy MNU platolarında çekildi. 2 setup dan oluşan klip’in görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel yaptı. Kenan Doğulu ve İskender Paydaş’ın birlikte kamera karşına geçtiği klip de keyifli ve eğlenceli saatler yaşandı. 

 DOKTOR... Çok yakında müzik kanallarında ve sosyal medyada!

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi