5 Nisan 2012 Perşembe

YENİ: " Tolga Futacı - Aşk Olsun "

TOLGA FUTACI’DAN 5 YIL ARADAN SONRA ‘’AŞK OLSUN’’

   Tolga Futacı'yı ilk olarak dönemin en prestijli ses yarışması olan Akademi Türkiye'den tanıyoruz. O dönem kendine özgü ses rengi ve tavırları ile taraflı tarafsız bir çok kişinin beğenisini kazanan Tolga Futacı 2007 yılında söz ve müziklerin tamamı kendisine ait olan "CENNET BAHCESI" isimli ilk albüm çalışmasını yayınladı.
Ayrıca  2oo7'de Yunanistan'da Angela Dimitriou ile yaptigi duet .. "Seviyorum gia sena liono’’  ile  o yıllarda oldukça beğeni kazanan çalışmalarından olmuştu..
    Albümle birlikte müzik çalışmalarına yoğun bir biçimde devam eden Tolga Futacı, müziğin ve yorumculuğun yanı sıra "YAPRAK DOKUMU", "SENDEN BAŞKA" gibi dönemin önemli dizilerinde yer alarak oyunculukta da başarılı çalışmalar yaptı.

Albümü dinlemek için tıklayınız...

 ‘’AŞK OLSUN’’ İLE YENİDEN DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR… 

   Tolga Futacı  uzun bir aradan sonra "AŞK OLSUN" adını verdiği ikinci albüm çalışması ile  sessizliğini bozdu.
Albüm TLG productions  etiketiyle raflardaki yerini aldı.
Toplam 10 şarkıdan oluşan albümde, 6 şarkının söz ve müziği  Tolga Futacı imzası taşıyor. Ayrıca  albümde bir Sezen Aksu şarkısı olan "Başka Bahar" isimli şarkı yeni düzenlemesi ve Tolga Futacı yorumuyla albümdeki yerini alıyor.
Yine Akademi Türkiye'den tanıdığımız söz ve müziği Timuçin Özarslan' a ait olan "Hep Beklenmez Oldun" ve sözleri Burcu Tatlıses müziği Tolga Futacı' ya ait olan "Hicran" isimli şarkılarda albümün önemli şarkıları olarak göze çarpıyor.
Albümde ki tüm şarkıların düzenlemeleri Tolga Futacı' ya ait.

ALBÜMÜN İLK VİDEO KLİBİ AŞK OLSUN’ A…
2DK.8 SN.LİK REKOR KLİP !

   Albümün  ilk video  klibi albüme adını da veren "Aşk Olsun" isimli şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Onur Yayla'nın üstlendiği klipte Türk müzik tarihinde bir rekora imza atıldı. Akasya Asıltürkmen ve Zerrin Arbaş'ın oyunculuklarıyla eşlik ettiği klip tek plan olarak tersten 2 kat hızlı olarak okunarak toplam 2 dk.8 sn de çekildi.


İletişim: 

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi