12 Mayıs 2012 Cumartesi

YENİ: " Gripin - Sensiz Olmaz Galatasaray "

GRİPİN
”SENSİZ OLMAZ GALATASARAY”

   Rock müziğin en başarılı performans gruplarından Gripin’in, Galatasaray Spor Klübü, Ultraslan ve tüm taraftarlar için hazırladığı ”SENSİZ OLMAZ GALATASARAY” isimli şarkının toplam 3 versiyonunun yer aldığı albüm 12 Mayıs Cumartesi günü AVRUPA MÜZİK markasıyla yayımlanıyor.

   İnternette dinlenme rekorları kıran şarkının biri Suat Ateşdağlı’ya ait olmakla beraber toplam 3 versiyonundan (“Sarı”, “Kırmızı”, “Suat Ateşdağlı remix”) oluşan albümü, bu yıl Türk futbolunda şampiyonun belirleneceği büyük derbi öncesi tüm müzik marketlerde ve Galatasaray Store’larda yerini alıyor!..

   3 üyesinin (Birol Namoğlu, İlker Baliç, Murat Başdoğan) Galatasaraylı olması ve futbola yakın ilgileriyle de bilinen Gripin grubu üyelerinin, Galatasaraylı prodüktörleri Haluk Kurosman ile beraber yaptıkları “SENSİZ OLMAZ GALATASARAY”; Ultraslan’ın ardından klüp yönetiminin de beğeni ve onayıyla desteklenmişti. Taraftarlardan da gelen büyük ilginin ardından Galatasaray Spor Klübü ve GS Tv’nin hazırladığı video klibi, yeşil sahada ilk kez bu sezon Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde Arena’da yayınlanmıştı. 


0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi