25 Haziran 2012 Pazartesi

YENİ: " Teoman - Aşk & Gurur Remiksler "


   Teoman’ın, zengin müziğinin içinde dinleyicileri umut, hüzün, aşk, kader, özlem, yalnızlık, romantizm, gurur... gibi tüm duygu ve durumlarla dans edercesine bir “hayat” yolculuğuna çıkardığı son albümü “Aşk&Gurur”da yer alan şarkılar üzerine kurguladığı “AŞK & GURUR REMİKSLER” albümü, AVRUPA MÜZİK markasıyla yayımlanıyor.

   Yapımcılığını Cengiz Erdem ve Deniz Erdem’in, aranjör-prodüktörlüğünü Teoman ve Orkun Tunç’un üstlendiği albüm, “Bana Öyle Bakma”, “Romantik”, “İstanbul’da”, “Tek Başına Dans” şarkılarının orijinalleri ile; U2, Katy Perry, Goldfrapp ve Kesha gibi sanatçı ve gruplara yaptığı remikslerle tanınan dünyaca ünlü DJ Fred Falke ve Lady Gaga, Rihanna gibi bir çok dünya starının albümündeki remikslerden tanıdığımız Chew Fu’nun hazırladıkları çeşitli remix versiyonlardan oluşuyor. Ayrıca ülkemizin başarılı DJ ve aranjörleri İskender Paydaş, Armageddon Turk, Audioknob, 5shootscount1 remiksleri ile bu albümde yer alıyorlar. 

   Aşk&Gurur albümünde video klibiyle de büyük ses getiren “Tek Başına Dans”, sözleri Teoman’a, müziği Fransız rock yıldızı Calogero’ya ait olan “İstanbul’da”, Teoman’ın İrem Candaş ile yaptığı düetle büyük beğeni toplayan şarkı “Bana Öyle Bakma” ve albümde öne çıkan Barlas Erinç imzalı “Romantik” şarkıları yeni versiyonlarıyla “AŞK & GURUR REMİKSLER”de başka bir kimlik kazanıyor.


Albümü Dinle
 1. Bana Öyle Bakma (Orijinal Version)
 2. Bana Öyle Bakma (AudioKnob Radio Edit Mix)
 3. Romantik (Orijinal Version)
 4. Romantik (Chew Fu "Hopelessly Romantik" Fix Radio Edit)
 5. Romantik (Chew Fu "Hopelessly Romantik" Fix Club)
 6. Romantik (Chew Fu "Hopelessly Romantik" Fix Dub)
 7. İstanbul'da (Orijinal Version)
 8. İstanbul'da (AudioKnob Drum N Bass Mix)
 9. İstanbul'da (Fred Falke Radio Edit Mix)
 10. İstanbul'da (Fred Falke Club Mix)
 11. İstanbul'da (İskender - Zafer Paydaş Mix)
 12. İstanbul'da (AudioKnob Tech Mix)
 13. Tek Başına Dans (Orijinal Version)
 14. Tek Başına Dans (Armageddon Turk Mix)
 15. Tek Başına Dans (5shootscount1 Mix)

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi