4 Temmuz 2012 Çarşamba

Ferhat Göçer Türkiye'nin Ünlü Dj'lerini Buluşturdu!

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ DJ’LERİNİ BULUŞTURDU!
 
   Ferhat Göçer’in ‘Seni Sevmeye Aşığım’ adlı albümü Türkiye’nin en ünlü DJ’leri tarafından remixlenerek müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.  
    Türkiye’nin en ünlü DJ’lerinden Suat Ateşdağlı, Hüseyin Karadayı, Burak Yeter, David Saboy ve Mert Hakan’ın da aralarında bulunduğu 10 isim bu özel proje için bir araya gelmiş oldu. Toplamda yirmi beş milyon ‘tık’ alan ‘Ayrılsak Ölürüz Biz’, ‘Seni Sevmeye Aşığım’, ‘Unutmuş Çoktan’, ‘Affetmedim Seni’ ve ‘Yanına Kalmaz’ şarkılarını ünlü DJ’lere remixleterek dinleyicilerine sürpriz yapan Ferhat Göçer,  yaz ayı boyunca kulüplerde dinleyicilerini coşturacak. Müzikseverlerin ayrıca, digital platformdan  da rahatlıkla dinleyebileceği şarkılar müzik dünyasına farklı bir lezzet katacak. 

   Sonbaharda albümünün beşinci klibini de çekmek için kamera karşısına geçecek olan Ferhat Göçer, hangi şarkıyı kliple taçlandıracağına ise yine dinleyicilerinin karar vermesini isteyecek. Her albümünde müzik piyasasına en az beş hit parça kazandıran Ferhat Göçer, bu kez yeni albümün hit şarkılarının remix versiyonlarıyla da müzikseverlerin arşivlerine girecek.
Suat Ateşdağlı ‘Ayrılsak Ölürüz Biz’
Hüseyin Karadayı ‘Ayrılsak Ölürüz Biz’
Burak Yeter ‘Ayrılsak Ölürüz Biz’
David Saboy ‘Sevmeye Aşığım’
Mert Hakan ‘Sevmeye Aşığım’
Metin Cansaray (Dj Meto) ‘Unutmuş Çoktan’
Ufuk Akyıldız ‘Affetmedim Seni’
Yavuz Öfkeli ‘Unutmuş Çoktan’
Serdar Ayyıldız ‘Yanına Kalmaz’
Hakan Kabil ‘Unutmuş Çoktan’

1 yorum:

her sanatçı garip garip remixler yapıyor ama eminim bu albüm öyle değildir.

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi