17 Eylül 2012 Pazartesi

Müzik Notları...


*Halil Sezai "Seni Beklemek" klibi yayınlandı.
*Cumhuriyet klibi yayınlandı.
*Keşke Burada Olsaydın'a dördüncü klip...
*Öykü Gürman'ın yeni klibi "Adı Yok Hala".
*Dance Mix albümünden Özledim klibi yayınlandı.
*Konser Notları...
Halil Sezai "Seni Beklemek" klibi yayınlandı

İlk olarak İncir Reçeli filmi ve sonrasında yayınladığı  "Seni Beklerken" albümü ile dikkatleri üzerine çekerek beğeni toplayan Halil Sezai, bu kez de 2013'de yayınlanması planlanan "Seni Beklemek" filminin fragman klibi ile dijital platformlarda sevenleri ile buluştu. "Seni Beklemek" şarkısının söz ve bestesi kendisine ait.
 


Cumhuriyet klibi yayınlandı.

Emir Ersoy & Projecto Cubano "Karnaval" albümünün  ikinci video klibi "Cumhuriyet"e geldi.. Bir Yalın şarkısı olan "Cumhuriyet"i  albümde Banu Kunt Işık seslendirdi. Çekimleri Şile'de yapılan klibin yönetmenliğini ise Gökhan Palas üstlendi.

 Keşke Burada Olsaydın'a 4. Klip!


Kürşar Başar'ın "Keşke Burada Olsaydın" isimli albümünün dördüncü video klibi "Kayboldum" şarkısına, albümün diğer kliplerinin de yönetmeni olan Kemal Başbuğ tarafından çekildi. Sözleri Zeynep Talu, müziği ise Armando Manzanero imzası taşıyor.


Öykü Gürman  "Adı Yok Hala"

Bir single projesi hazırlığında olan Öykü Gürman, "Başka Biri" albümünün üçüncü video klibini "Adı Yok Hala" (Dinle) şarkısına çekti.
Sözleri Öykü Gürman, müziği Tasos Panagis imzalı şarkının klip yönetmenliğini
Murat Hasarı yaptı. Büyükada’nın büyülü atmosferinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Marcos Dağ ve Uğur Aydedim üstlendi. Klibi İzlemek için tıklayınız...Murat Boz  "Özledim" ( Gurcell Club Mix )


Murat Boz, Dance Mix isimli albümünden ilk klip "Özledim" şarkısına geldi.  Bir Fettah Can şarkısı olan Özledim'in klip yönetmenliğini Nihat Odabaşı üstlendi.

 

Konser Notları:Bülent Ortaçgil  "Sen" fonik ile Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşuyor. 24 Eylül Pazartesi akşamı gerçekleşecek olan konserde, Erkan Oğur, Birsen Tezer, Gürol Ağırbaş, Baki Duyarlar, Cem Aksel, Birol Ağırbaş  ve Barlas Tan Özemek enstrümanlarıyla Bülent Ortaçgil’e eşlik edecek. Konser, Dream Tv'de 20:30'da canlı yayınlanacak. Bilet Almak İçin Tıklayınız...Üçüncü albümünü yayınlayan Jehan Barbur,  albümü Sarı'nın  ( Albüm Detayları )  tanıtım konserleri dolayısıyla 4 Ekim'de İstanbul Ghetto'da ve  10 Ekim'de Ankara Passage Bar'da sahne alacak. Bilet Almak İçin Tıklayınız... (İstanbul Ghetto)Söz ve müziği kendine ait olan "Gül Senin Tenin" şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan ve bir Fikret Kızılok klasiği "Bir Harmanım Bu Akşam" coverı ile beğeni toplayan
Bora Duran, 21 Eylül  Cuma gecesi 22:00'de Sıraselviler'de yer alan DADA sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkıyor. "Her Sabah" adlı albümünün yanı sıra, cover parçalara da yer vereceği gecede Duran, müzik ziyafeti vadediyor.. Bilet Almak İçin Tıklayınız...Arabeski hiç böylesini dinlemediniz."İstanbul Arabesque Project" arabesk eserler'i; rock altyapılar, arabesk vokaller, doğu vurmalıları ile yorumlamakta ve beğeni toplamakta. "İstanbul Arabesque Project" konser sezonunu Ankara'da açıyor. 21 Eylül Cuma gecesi 23.00'de Ankara Hayal Kahvesi'de "Behzat Ç." dizisinin  sezon galasından hemen sonra sahneye çıkacak olan IAP gece 03.00'e kadar sahne alacak. Grup ertesi gün de Beyoğlu Hayal Bistro'da sahne alacak. Biletler Almak İçin Tıklayınız

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi