7 Eylül 2012 Cuma

Erik Ağacı Büyüyor!

Bi'Şey Olsun!

    İrem Candar'ın merakla beklenen ilk solo albümü Erik Ağacı'ndan "Bi'şey Olsun" isimli şarkısı yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda önce Behzat Ç. dizisinde sonra da dijital platformlarda albümün diğer bir şarkısı olan "Yoldan Geçen Bir Adam"ı( Dinle )   yayınlayarak ilk albümün müjdesini vermişti. 
   İrem Candar, sözleri kendisine müziği ise kendisine ve Gürsel Çelik'e ait olan şarkısı "Bi'şey Olsun"u  radyo, televizyon ve dijital platformlar aracılığı ile müzikseverlerin beğenisine sundu. Bora Tarhan yönetmenliğinde New York’da pek çok farklı mekanda çekilen klipte korkularından ve geçmişinden kaçan bir kadının öyküsü çeşitli simgeler kullanılarak anlatılıyor. 
"Bi'Şey Olsun" Dinle

Albüm çok yakında Sony Music etiketiyle raflarda!
   İrem Candar Kimdir?

   2006 yılında “Monopop” adlı gruba katılarak aktif müzik hayatına adım atan İrem Candar, Monopop grubuyla bir çok önemli konser mekanında (Gitar, Suada, St. Live vb.) sahne aldı ve 2 sene boyunca “Kemancı Rock Bar”da program yaparak ismini duyurmaya başladı.

   2008 yılında Teoman’ın “Söz Müzik Teoman” albümünde  “Duş” (Dinle) adlı şarkıda ve 2011 yılında “Aşk ve Gurur” albümünde “Bana Öyle Bakma” (Dinle) adlı şarkıyı sanatçı ile beraber seslendirdi ve daha sonra yine Teoman ile “Harbiye Açık Hava”daki 3 konserinde düet yaparak müzik dünyasında aranan seslerden biri haline geldi.

   İrem Candar aynı dönemde NR1 Tv’de ve Elma Tv’de sunuculuk yaparken, müzikal kariyerini de hızla geliştirmeye devam etti ve İskender Paydaş’ın 2012 tarihli “Zamansız Şarkılar” adlı projesinde “Kar Beyazdır Ölüm” adlı şarkıyı seslendirdi.


  
Bi'şey Olsun 

Üz beni değiştirmez gerçeği 
Kapalı kutum yangınlarım sen 
Gözleri ateştendir elleri 
Sarıyor gittikçe sıyırıyor kalbimi 

Bir şey olsun bir şeyler olsun 
Bir şey olsun bir şeyler olsun 

Ne bu üstündeki ilginç koku 
Konuşuyor sanki anlatıyor durmadan 
Ne bu üstündeki ilginç koku 
Konuşuyor sanki anlatır durmadan 

Konuşmak unutmak ve karışmak birbirimize 
Konuşmak unutmak ve karışmak 
Konuşmak unutmak ve karışmak birbirimize 
Konuşmak unutmak ve karışmak İrem Candar Resmi Bağlantılar:
https://twitter.com/iremcandarmusic 

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi