22 Ekim 2012 Pazartesi

"Aç Kapıyı" Mavi Geliyor!

Mavi, "Aç Kapıyı" isimli yeni çalışması ile sonbaharı karşılıyor...

2010 yılında yayımladığı kendi adını taşıyan mini albümü ile  müzik piyasasına giriş yapan Mavi, 2012 yılının son aylarında "Kaptan" isimli çalışmasını DMC etiketiyle piyasaya sürdü. Yeni albüm öncesinde sürprizlerine devam eden Mavi, yine bir sürpriz çalışma ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 Dört şarkının yer aldığı "Aç Kapıyı" mini albümünde, sözleri Mavi'ye, müziği Sanne Putseys'e ait olan "Yine Aynı Hikaye", bir Özdemir Erdoğan şarkısı olan "Aç Kapıyı Gir İçeri", söz ve müziği kendisine ait olan "Bilirim" şarkısının yanı sıra, bir önceki single çalışmasına ismini veren sözü ve müziği yine kendisine ait olan "Kaptan" yer alıyor. "Kaptan"ın düzenlemesi Mustafa Ceceli imzası taşırken, diğer üç şarkının düzenlemesi ise Hasan Meten’e ait.

  Mavi, "Aç Kapıyı" adlı çalışmasının  2013 yılının bahar aylarında yayımlanacak olan albümüne de rehberlik ettiğini, canlı performansa yakın bir sound hedeflediğini ve unutulan o eski müzikaliteyi geri getirmek istediğini söylüyor.

"Aç Kapıyı" albümünü dinlemek için tıklayınız... 

Albüm çalışmasının ilk klibi "Yine Aynı Hikaye" isimli şarkıya Eytan İpeker yönetmenliğinde çekildi. Klipte Mavi'ye orkestrası ve Yunanlı model Agelos eşlik etti. Teaser'ı yayınlanan klip önümüzdeki günlerde müzik kanallarında olacak. 

"Aç Kapıyı" çalışmasının ilk İstanbul konseri ile 6 Kasım Salı akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak! Bilet almak için tıklayınız...

 

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi