27 Kasım 2012 Salı

"Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar"a Farklı Bir Yorum!

Rock müziğin başarılı ismi Aslı Gökyokuş, ses getirecek bir cover şarkı ile karşınızda! 

 Aslı Gökyokuş, müzikal çizgisinden ödün vermeden hazırladığı yeni çalışması "Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar"ı Poll Production etiketiyle 22 Kasım'da sadece dijital platformlar üzerinde yayınladı. 

2004 yılında yayınladığı 2. albümü ''Su Gibi''de Hümeyra'nın Kördüğüm'ü ile büyük beğeni toplayan ve şarki ile özdeşleşmeyi başaran, ses verdiği, dokunduğu her şarkıyı farklılaştıran Aslı ile ''Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar''ı dinlerken kendinizi sözlerini çok iyi bildiğiniz yepyeni bir şarkının içinde bulacaksınız. Şarkının sözleri Hikmet Münir Ebcioğlu'na müziği ise Teoman Alpay'a ait. Düzenlemesi Serkan Çeliköz, kayıt ve mix'i Alen Konakoğlu ve masteringi Michael Zimmerling tarafından gerçekleşti.





Şarkının video klibi Evren Arasıl yönetmenliğinde Tuzla'da bir fabrikada çekildi.Klip için fabrika bir konser sahnesi haline getirildi. 14 saatte çekimleri tamamlanan klipte Aslı'ya, senelerdir birlikte çalıştığı Selim Öztunç, Ozan Öner ve Kaan Alptekin'in yanısıra 4.5 yaşındaki Defne Diker eşlik etti. 


Şarkıyı Dinlemek İçin Tıkla!



 

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi