30 Ekim 2012 Salı

Nalan ile "Mavi Boncuk"

Nalan ekranlarda nostalji fırtınası estirecek!
 
Türk Pop müziğinin özel sesi Nalan, şimdi eğitimini aldığı Türk Musikisini televizyon ekranlarına taşıyor. Nalan'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanacak ilk televizyon projesinde unutulmayan filmler ve unutulmayan müzikler yeniden bir araya gelecek, Yeşilçam rüyası Nalan'ın sesiyle tekrar tekrar yaşanacak. Nalan, her Cuma akşamı Nalan ile Mavi Boncuk programıyla  sevenlerinin karşısında olacak.
Aradan geçen onlarca yıla rağmen etkisini yitirmeyen, insana dair duyguların en saf, en temiz, en gerçek halinin tezahürü olması sebebiyle geçmişe öykünmemize sebep olan sinema klasiklerinin en can alıcı sahneleri ve yüreklerden silinmeyen şarkıları Nalan ile Mavi Boncukta buluşuyor
TRT Müzik ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanacak Mavi Boncuk programının ilk sezonu için filmlerle hayatımıza giren ve klasikleşen 100 şarkı Nalan tarafından yeniden seslendirildi. Eski günlerin aile gazinolarını çağrıştıran nostaljik bir dekorda gerçekleştirilen çekimlerde gerçeğine ve dönemine birebir uygun bir atmosfer yaratıldı. Hatta ses sistemi ve orkestrasyon bile aynı şekilde hazırlandı. 

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi