10 Aralık 2012 Pazartesi

Müzik Notları...

*Mustafa Ceceli'den yeni klip!
*Gülben Ergen'den 2 klip...
*Gönen'den 12.12.12'ye özel klip...
* Göksel, Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
*"Mutlu Yıllar" ile Cem Adrian


Mustafa Ceceli'den yeni klip!
Mustafa Ceceli, Es albümünde yer alan "Sevgilim" isimli şarkısına çektiği klibi yayınladı. Şarkının sözü ve müziği Ravi İncigöz, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli imzalı. Klip, Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi.
Gülben Ergen'den 2 klip!
Gülben Ergen, yayımladığı "Hayat Bi Gün" albümündeki iki şarkının kliplerini peş peşe yayınladı. Bir Fettah Can şarkısı olan "Dünyaları Versem" (İzle) ve sözü Fettah Can'a müziği Cansu Kurtçu'ya ait olan "Yok Acelem" (İzle) isimli iki şarkının da klip yönetmenliği Nihat Odabaşı tarafından yapıldı.


Gönen'den 12.12.12'ye özel...
Gönen “Bahsetme” albümünün 2. klibini Hawaii’de çekti. Söz ve müziği Görkem Asmaz’a, düzenlemesi Serkan Ölçer’e ait olan “Kalbimin Işığı”(Dinle) isimli şarkısı için kamera karşısına geçti.  Üç gün süren klibin Hawaii’deki çekimlerini K.Kawelo Barber gerçekleştirirken, Türkiye’deki çekimleri Yasemin Şefik tarafından tamamladı. Klipte Gönen’e Amerikalı model Haley Jackson eşlik etti. Klibi izlemek için tıklayınız...Göksel, Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
2012 yılının en başarılı albümlerinden birine imza atan Göksel, 15 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde dinleyicileriyle buluşuyor. Son albümü "Bende Bi’ Aşk Var"ın yanı sıra geçmişten bugüne kalbimizin ortasına bıraktığı şarkılarını sevenleri için söyleyecek olan sanatçı, albümün büyük beğeni toplayan yeni video klip şarkısı “Yalnız Kuş”u (İzle) da o gece tüm Yalnız Kuşlar için seslendirecek. Bilet almak için tıklayınız...
"Mutlu Yıllar" ile Cem Adrian
Cem Adrian, "Siyah Bir Veda Öpücüğü" isimli albümünün ikinci video klibi "Mutlu Yıllar"ı yayınladı. Mutlu Yıllar"ın söz ve müziği Cem Adrian imzası taşıyor. MU Productions yapımı klip, Cem Adrian yönetmenliğinde çekildi. 


0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi