14 Ocak 2013 Pazartesi

Efsane Bir "Bedük" Albümü Geliyor!

   Bedük, "Overload" isimli yeni albümünü 15 Ocak 2013'te Audiology etiketi ve  Sony Müzik Türkiye  dağıtımıyla yayımlıyor...

   Tüm prodüksiyonunu kendi üstlenen Bedük'ün "Overload" isimli albümde ikisi cover olmak üzere toplam 12 şarkı yer alıyor. 10 şarkınında sözü müziği ve düzenlemeleri Bedük imzası taşıyor.

   Bir yıldır stüdyoya kapanmış bu albüm için çalışan Bedük, bu albümde şimdiye kadar etkilendiği bir çok türü bir araya getirirken, ilk defa rock electro, dupstep türlerini müziği ile harmanladı. Bedük albümü için, temposu hiç düşmeyen enerji dolu efsane bir albüm yaptığını söylüyor. Bedük, yeni albümü ile akustik ve elektronik elemanları ustalıkla harmanladığı, progresif vokallerin ve akılda kalıcı eğlenceli melodilerin gitar, klavye, perkütif enstrümanlar ve elektro beatlerle Bedük sounduna ulaştığı yepyeni bir müzik deneyimi sunuyor.

   "Overload"albümünün ilk klibini "Lose it all" adlı şarkısına çekmeye hazırlanan Bedük, bu klibi albümü ile birlikte yayına verecek. Albümüm fotoğrafları için Mehmet Turgut ile çalışan Bedük, yine sıra dışı çekimler gerçekleştirdi. Stylingde B&C Fashion Emergency ile çalıştı.

   Albümün çıkışını sıra dışı bir parti ile kutlamayan hazırlanan Bedük, 14 Ocak 2013 tarihinde W Otel'de bir suit oda kapatarak kapalı bir parti vermeye hazırlanıyor, bu gecede inanılmaz sürprizler ve eğlencenin olacağını da garantiliyor.


"OVERLOAD"(SATIN AL)

1. Beatfreak
2. Lose It All
3. Starlight
4. I Only Want You (Eagles of Death Metal)
5. Funk It
6. Rock & Roll (The Subways)
7. Glorious
8. It's A Riot
9. Away
10. Put It On Me
11. Get Down
12. Why So Serious
0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi