14 Aralık 2012 Cuma

Gökhan Tepe "Kendim Gibi"

    Türk pop müziğinin en önemli temsilcilerinden biri olan Gökhan Tepe'nin “Kendim Gibi” ismini verdiği  7. solo albümü Sony Music etiketiyleraflarda yerini aldı.

    Gökhan Tepe, albüm öncesi sözleri Şebnem Sungur’a, bestesi ise kendisine ait “Tanrım Dert Vermesin” isimli çıkış şarkısı ve klibini radyo, televizyon ve dijital ortamlardan müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkı yayınlandığı an itibariyle müzikseverlerin büyük beğenisini kazandı.   “Kendim Gibi” albümünde 10 şarkı yer alıyor. sözü bestesi Gökhan Tepe’ye ait “Ayrılık Hali” ve “Üç Kelime” isimli 2 şarkının yanı sıra Şebnem Sungur’un sözlerini yazdığı 4 şarkı ve Hakkı Yalçın’ın sözlerini yazdığı 2 şarkının besteleri de Gökhan Tepe imzası taşıyor. Albümde 2 adet de Serdar Aslan şarkısı bulunuyor. Sanatçı bu albümde sevenlerine bir de sürpriz yaparak “Beyaz (Teşekkür Ederim)” isimli şarkısını seslendirdi. 

   15 yıllık müzikal kariyerinin 7. solo albümü olma özelliği taşıyan "Kendim Gibi" 6 aylık titiz bir çalışmanın ürünü. Albümde yer alan şarkıların tamamı, canlı enstrümanlar çalınarak akustik altyapıda hazırlanırken “Beyaz (Teşekkür Ederim)” şarkısının düzenlemesi de Gökhan Tepe imzası taşıyor. Diğer şarkıların düzenlemerinde ise Erhan Bayrak ve Barış Özesener imzası bulunuyor.

"KENDİM GİBİ" (DİNLE)

Tanrım Dert Vermesin
Söz: Şebnem Sungur & Müzik: Gökhan Tepe 
Üç Kelime 
Söz & Müzik: Gökhan Tepe 
Ayrılık Hali 
Söz & Müzik: Gökhan Tepe 
Yüzümüz Yok 
Söz: Şebnem Sungur & Müzik: Gökhan Tepe 
Kendim Gibi 
Söz: Şebnem Sungur  & Müzik: Gökhan Tepe 
Adı Aşk Olsun 
Söz & Müzik: Serdar Aslan 
Eylül 
Söz: Hakkı Yalçın & Müzik: Gökhan Tepe 
Ay Tutulması 
Söz & Müzik: Serdar Aslan 
Beyaz Teşekkür Ederim 
Söz: Şebnem Sungur & Müzik: Gökhan Tepe 
Veda Makamı 
Söz: Hakkı Yalçın  & Müzik: Gökhan Tepe
 

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi