27 Aralık 2012 Perşembe

İrem Candar "Rüya"sını Anlatıyor!

   İrem Candar, çok yakında Sony Music etiketiyle yayımlayacağı ilk albümü "Erik Ağacı"nda yer alan "Rüya" isimli şarkıyı yayınladı!

   Müziğe küçük yaşlarda adım atan, adını Teoman ile yaptığı düetler olan "Duş" ve "Bana Öyle Bakma" isimli şarkılarla duyuran İrem Candar ilk albümünü 16 Ocak tarihinde yayımlıyor. "Erik Ağacı" albümü çıkmadan geçtiğimiz aylarda albümün ilk klibi "Bi'şey Olsun"(İzle) ve daha öncesinde bir dizide yayınlanan "Yoldan Geçen Bir Adam"(Dinle) isimli şarkıları müzikseverlerle paylaşıldı.


  
   İrem Candar, albüm çıkışı için "Rüya"(Dinle) isimli şarkısı için de kamera karşısına geçti. Sinematogratif bir anlatım ile sembolik öğeler kullanılan rüya sahnelerinden oluşan klibi Gülşen Aybaba yönetti. İrem Candar’ın rüyasında kendini, aşkını ve çocukluğunu arayan bir kadını canlandırdığı klipte kullanılan odalar, Sevtap Tuzcu‘nun sanat yönetmenliğinde titiz bir dekor çalışması ile özel olarak hazırlandı. 
  
    İrem Candar'ın müzikal kariyerinin ilk solo albümü olan “Erik Ağacı” albümünde 9 adet şarkı yer alıyor. Şarkıların bestelerini Gürsel Çelik ile birlikte yapan İrem Candar, sözleri de kendisi yazdı. Albümdeki tüm düzenlemeler de aynı zamanda albümün prodüktörü de olan Gürsel Çelik imzası taşıyor. Albüm, pop, jazz ve rock altyapıları ile dinleyicilere geniş bir müzikal kalite sunuyor. 

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi