14 Aralık 2012 Cuma

"Onlar" İlk Albümlerini Yayımlıyor!

   "Onlar"ın ilk albümü "Biz Hariç Herkes" We Play etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alıyor...
 
   Roxy Müzik Günleri’nde(2012) finale kalıp “En İyi Baterist” Ödülünü kucaklayan, sahne şovlarıyla Ankara başta olmak üzere, çaldıkları her şehirde, dinleyicilere kendi şarkılarını söyletmeyi başararak bir şehir efsanesine dönüşen; Doğan Aşkıner ve Uğur Ersözlü'den oluşan "Onlar", Veyasin prodüktörlüğünde "Biz Hariç Herkes"i yayımlıyor.
   Elektronik, pop, rock ve  tango gibi farklı türlerden oluşan "Biz Hariç Herkes" albümünde 11 şarkı ve bir farklı versiyon olmak üzere toplam 12 şarkı yer alıyor. Albümdeki tüm şarkı sözleri grubun solisti Doğan Aşkıner'e ait, diğer grup üyesi Uğur Ersözlü de besteleriyle albüme imzasını atıyor. Albümün prodüktörlüğünü gerçekleştiren  Veyasin’in, vokallerde de eşlik ettiği ve sözlerini Doğan Aşkıner ile beraber yazdığı “Bıktım” adında sürpriz bir şarkı ve müziklerinde Uğur Ersözlü'ye eşlik ettiği  “Bahane” isimli şarkı yer alıyor.

   Kuruldukları ilk günden beri Ankara başta olmak üzere pek çok şehirde konserler vererek kendilerine henüz hiç albüm yayınlamadan bile büyük bir hayran kitlesi edinen Onlar ( İlk adıyla Mono) nihayet ilk albümlerinin heyecanını yaşıyor. Doğan Aşkıner ve Uğur Ersözlü’den oluşan “Onlar”  doğu ve batı müziklerini ve elektronikten, pop müziğe kadar farklı türlerle şarkılarını zenginleştirirken, müzik tarzlarını alternatif rock olarak tanımlıyor. 


 "BİZ HARİÇ HERKES" (DİNLE)
 1. Dön Artık
 2. Seçim Zamanı
 3. BDD
 4. Bıktım
 5. Var mısın?
 6. Kelebek
 7. Hala(Akustik)
 8. Hatice
 9. Yalnızım
 10. Kasvet
 11. Bahane
 12. Hala
  

 

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi