28 Aralık 2012 Cuma

Zey'in "Masal"ı Başlıyor!

   Müzik dünyası yeni bir isme 'Merhaba' diyor! Zey'in albüm habercisi olan "Masal", Ve Medya Yapım & DMC işbirliğiyle çok yakında müzik marketlerdeki yerini alıyor.

   Mustafa Ceceli "Es"; Özgün "İstiklal, Şeytan, Aşk Çiçeği, Kandırman Lazım", Murat Dalkılıç "Dönmem”; Nilüfer “Olmadı Gitti” vb. bir çok çıkış şarkısının bestecisi, söz yazarı ve aranjörü olan Ender Çabuker’in Volkan Yazıcıoğlu ile kurduğu şirket olan Ve Medya Yapım'ın ilk projesi olan “Zey”, ilk albümün sinyallerini ilk single çalışması olan "Masal" ile veriyor.

    Zey, 2013 yılının Mart ayında yayımlanması planlanan albümü öncesinde, sözü Osman Hekimoğlu'na, bestesi ve aranjesi Ender Çabuker'e ait Masal isimli şarkısını müzikseverlere sunuyor. Şarkının, kayıt ve mix çalışması Ve Medya Yapım stüdyolarında, mastering çalışması ise  Levent Demirbaş Stüdyo DB’de yapıldı.

   Üç gün süren klip çekimleri, Beykoz Kundura Fabrikası, Ve Medya Yapım Stüdyoları ve Ata Stüdyoları'nda tamamlandı. Klipte Zey'e "Yetenek Sizsiniz" isimli yarışmanın finalisti olan "Tokio Tekan" dans grubu eşlik etti. Albüm fotoğrafları Coşkun Turgut ve İrem Dayal tarafından çekildi. Kapak tasarımı Coşkun Turgut, styling Zeynep Bozkaya, saç tasarımı Mehmet Tekin imzası taşıyor. 

MASAL

Senden beri hiç gülmedim
Kalbim de deli gibi acısada
Dönmem sana, son kalan insan sen bile olsan
Mutsuz geçen aylara elveda
Masallarınla vaktimi harcama
 

Çal çal oyna
Döndüm yine hayata
Akla kara
Yürümez ki bir arada
Herşeyini al
Al başına çal
Beni bir daha arama
Tüm dediklerimi hoşçakal yerine say


Roman olsan kimse okumaz
Masal olsan çocuk inanmaz
Ninni olsan bebek uyumaz
Ne olursan ol beni bağlamaz

İletişim:2 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi