15 Ocak 2013 Salı

Müzik Notları...

*Gökhan Türkmen'den yeni klip...
*Kent'ten sürpriz düzenleme
*Yasemin Mori'den Deli Bando!
*Bilal Karaman'ın "Patika" albümüne doğru...
*Beklenen albüm: Toygar Işıklı "Hayat Gibi"
*Burcu Güneş "Gül Kokusu" ile geliyor!
*Multitap ile "Bu Kadarız"


Gökhan Türkmen'den yeni klip...
Gökhan Türkmen, "Ara" isimli son albümünde yer alan, sözü ve müziği kendisine ait Aşk Lazım isimli şarkısını kliplendirdi. Yönetmenliğini Hürcan Emre Yılmazer'in, görüntü yönetmenliğini ise Firar Güney Kayran'ın yaptığı klip yayınlandı. 


Kent'ten sürpriz düzenleme!
“Ne Kadar Mutlu”(Dinle) adlı ilk albümleriyle müzik sektörüne merhaba diyen Kent, albümdeki şarkıları kliplenmeye devam ediyor. Albümün ilk video klibi “Hayatın Yolları” isimli şarkıya çekilmişti ve klipte grubun performans görüntüleri eşliğinde İstanbul’dan kent manzaraları yer almıştı. Usta müzisyen Göksun Çavdar tarafından yeniden düzenlenen ve klarnetiyle de eşlik ettiği “Ardından” adlı duygusal şarkı, önümüzdeki günlerde klipleniyor... Tanıtımı dinlemek için tıklayınız...


Yasemin Mori'den Deli Bando! 
Kendine özgü tarzı ile dikkat çeken Yasemin Mori, Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayımladığı “Deli Bando” isimli albümünün ilk klibini müzikseverlerle buluşturdu. Yasemin Mori, sözü ve müziği kendisine ait albümle aynı ismi taşıyan Deli Bando isimli şarkısının klip yönetmenliğini Fatih Kızılgök(Autonomy Film) üstlendi. Klibi izlemek için tıklayınız...Bilal Karaman'ın "Patika" albümüne doğru... 

Türkiye’nin önemli gitaristleri arasında yerini alan Bilal Karaman 2011'de yayımladığı ilk albümü "Bahane"nin ardından ikinci albümü "Patika"yı yayımlamaya hazırlanıyor. Baykuş Müzik etiketiyle müzikseverlere sunulacak albümün tanıtım konseri 25 Ocak Cuma günü Salon IKSV'de gerçekleşecek. Bu özel geceye katılmak için tıklayınız...


Beklenen albüm: Toygar Işıklı "Hayat Gibi"(Detay...)
Sevilen dizilerin efsane haline gelen müziklerine imzasını atan Toygar Işıklı'nın merakla beklenen Hayat Gibi isimli albümü için geri sayım başladı. Albüm öncesinde yayınladığı, sözü ve müziği Çağın Bodur'a ait "Nergis" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan Toygar Işıklı, Poll Production etiketiyle Hayat Gibi albümünü yayımlamaya hazırlanıyor. Albümün tanıtımını dinlemek için tıklayınız...Burcu Güneş "Gül Kokusu" ile geliyor!
Geçtiğimiz yaz yayınladığı Aşk Gribi(Dinle) şarkısıyla yeni albüm için hazırlıklarını sürdüren Burcu Güneş, yeni albümünü yayımlamaya hazırlanıyor.
Albümde; Sezen Aksu, Deniz Erten, Eflatun, İsra Gülümser, Murat Güneş gibi birçok değerli müzisyenin şarkıları yer alıyor. Burcu Güneş, "Gül Kokusu" ismini verdiği albümünden çıkış şarkısı olarak belirlediği, albümle aynı adı taşıyan Gül Kokusu şarkısını kliplendirdi. Klip, Murad Küçük imzası taşıyor.


Multitap ile "Bu Kadarız"
Multitap, Özel Birisin isimli albümüne yeni bir klip daha ekledi. Ali Demirel yönetmenliğinde kliplenen "Bu Kadarız" yayınlandı. Şarkının sözü ve müziği Selim Siyami Sümer imzalı. 
0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi