10 Şubat 2013 Pazar

Efsane Grup Pentagram ile Yeniden!

25 yılı geride bırakan Pentagram, yeni vokalisti Gökalp Ergen ile birlikte “MMXII” (Dinle) albümü sonrası konserlerine 17 Şubat’ta Bostancı Gösteri Merkezi ile başlıyor. 

Konserde yer almak için tıklayınız...

Pentagram; Hakan Utangaç (gitar), Metin Türkcan (gitar), Tarkan Gözübüyük (bas gitar), Cenk Ünnü (davul) ve güçlü vokaliyle gruba nefes veren Gökalp Ergen ile birlikte yeni albümleri “MMXII (2012)”yi geçtiğimiz sene Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.

Prodüktörlüğünü Pentagram’ın üstlendigi “MMXII” albümünün ilk klibi “Geçmişin Yükü” Ketche yönetmenliğinde çekilmiş, Athena, Gözde Kansu, Janset, Küçük İskender, Mor ve Ötesi, Murat Garibağaoğlu, Nejat İşler, Nikki Wild, Ogün Sanlısoy, Oky ve Şebnem Ferah gibi isimler de klibe misafir olmuştu. Yayınlandığı andan itibaren müzik kanalları ve izleyiciden büyük ilgi gören video şimdiden grubun en sevilen video kliplerinden birisi oldu.

Bir süredir sahnelerden uzak kalan Pentagram, “MMXII” sonrası konserlerine 17 Şubat Pazar günü saat 18:00’de Bostancı Gösteri Merkezi ile başlıyor. 2007’de aynı mekanda 6000 kişinin izlediği Pentagram konseri, Sony Music etiketiyle DVD olarak da yayımlanmıştı.

Diğer konserler:
6 Mart Jolly Joker Ankara (Bilet)
30 Mart İzmir Arena (Bilet)
0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi