11 Mart 2013 Pazartesi

Müzik Notları...

*"Yaralı" Klip...
*Yatcaz Kalkcaz Ordayım!
*Murat Dalkılıç'tan Yeni Klip "Bir Hayli"
*Göksel “Yalnız Kuş”larla Buluşuyor!
*Gripin, SXSW’te!Haber başlıklarına tıklayarak istediğiniz habere kolayca ulaşabilirsiniz.... 

"Yaralı" Klip...
Kısa süre önce çıkardığı "Anlatacaklarım Var" isimli albümü müzik listelerinde hızla yükselen Bengü, rekor dinlenme sayısına ulaşan şarkısı "Yaralı" için kamera karşısına geçti. Bengü, söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan Yaralı şarkısının klibi için Murad Küçük'ün kamerasının karşısına geçti. Klibi izlemek için tıklayınız...Yatcaz Kalkcaz Ordayım!
Gülşen "Beni Durdunsan mı?" isimli yeni albümünün çıkış şarkısı "Yatcaz Kalkcaz Ordayım"ın klbini yayınladı. Sözü ve müziğikendisine ait olan şarkının klibini Murad Küçük çekti. Murat Dalkılıç'tan Yeni Klip "Bir Hayli" 
Murat Dalkılıç'ın Bir Güzellik Yap isimli albümünün dördüncü klibi Bir Hayli şarkısına geldi. Şarkının sözü Ahmed Kurtiş ve Bertan Arslan müziği ise Bertan Arslan imzalı. Klipte Murad Dalkılıç oyunculuğuyla dikkat çekiyor.
Göksel “Yalnız Kuş”larla Buluşuyor!
2012 yılının en başarılı albümlerinden birine imza atan Göksel, 18 Mart’ta BKM sahnesinde akustik performansı ve özel repertuvarıyla dinleyicileriyle buluşuyor! Son albümü 'Bende Bi’ Aşk Var'ın yanı sıra geçmişten bugüne kalbimizin ortasına bıraktığı şarkılarını sevenleri için söyleyecek olan sanatçı, albümün büyük beğeni toplayan son video klip şarkısı “Yalnız Kuş”u da o gece tüm Yalnız Kuşlar için seslendirecek. Tarih: 18 Mart 2013, Pazartesi / Yer: Beşiktaş Kültür Merkezi / Saat: 21.00... Bilet almak için tıklayınız..

Gripin, SXSW’te!
Geçtiğimiz ay gerçekleşen Amerika turnesinin ardından Avustralya Melbourne’de konser veren gripin 15 Mart’ta, Amerika Texas’ta gerçekleşecek dünyanın en büyük müzik festivali SXSW’te sahne alacak. SXSW 2013 kapsamında, bu yıl da Nick Cave and the Bad seeds, Skid Row, Third Eye Blind, Ed Harcourt gibi birçok dünya starı ve grubun katılımıyla gerçekleşecek olan festivalde sahne alacak olan gripin; çalacakları kendi şarkılarının yanı sıra hazırladıkları İngilizce sözlü 3 yeni şarkıdan oluşan EP’yi de ilk kez bu festivalde tanıtacak. Gripin’in Amerika ve Avrupa’daki Mart Ayı Konserleri: 15 Mart – SXSW Austin Texas, Amerika 22 Mart - New York, Amerika 29 Mart – Theaterfabrik, Munih, Almanya 30 Mart – Wien Club 34 Viyana, Avusturya 31 Mart – Club Mahsen Zurih, İsviçre
0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi