18 Mart 2013 Pazartesi

Müzik Notları...

*Nostaljik Klip
*"Destur"a İlk Klip!
*Müzikli Bir Show “Kadınlar Matinesi”
*Gökçe'den "Kaktüs Çiçeği"ne 3. Klip
*Cansu "Batak"
*"Biraz Gülmek İstiyordum"un İlk Klibi
*Mustafa Ceceli "Aman" diyor...Haber başlıklarına tıklayarak istediğiniz habere kolayca ulaşabilirsiniz.... 
Nostaljik Klip 

Nükhet Duru, yayımladığı  “Tam Zamanında’’ isimli albümünün ikinci video klibini "Hicran" isimli şarkısına çekti. Sözü müziği Sezen Aksu’ya, aranjesi ise Ozan Bayraşa’ya ait olan "Hicran" introsunda Zeki Müren sesi ile de can buldu. Yönetmenliğini Kubilay Kasap’ın yaptığı video klip, geçmişten bugüne Nükhet Duru’nun fotoğraf arşivinden görüntülerin de kullanıldığı 4 dönem’i konu alıyor. Nükhet Duru’ya video klipte fotoğrafları ile Zeki Müren, Ajda Pekkan,Sezen Aksu,Erol Evgin ve Melih Kibar eşlik ediyor.Klip çekimleri İstanbul Film Sokağı platolarında gerçekleşti.


"Destur"a İlk Klip!
Geçtiğimiz günlerde "Destur" isimli ilk solo albümü Çimen's Yapım etiketiyle müzik marketlerde yerini alan Murat Ak, albümünün ilk klibini yayınladı. İlk klip "Bozdun Ezberimi" isimli şarkıya Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi.


Müzikli Bir Show!

Kürşat Başar, İlhan Şeşen ve Metin Uca “Kadınlar Matinesi” ile karşınızda! Bugüne kadar kitaplarıyla, şarkılarıyla, konuşmalarıyla hayatı değerlendiren üç erkeğin; aşkı, kadınları, erkekleri konuştuğu bol sohbetli ve müzikli gösteri, Kürşat Başar Orkestrası eşliğinde İlhan Şeşen’in şarkılarıyla İstanbul, Aydın, Bursa, Antakya, Adana ve Kocaeli’nde sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Etkinliklere bilet almak için tıklayınız...

21 Mart 2013 | 20:30 – Profilo Kültür Merkezi / İstanbul
26 Mart 2013 | 20:30- Şükran Güngör Tiyatrosu / Aydın
1 Nisan 2013  | 20:30 – Tayyare Kültür Merkezi / Bursa
11 Nisan 2013| 20:30 –Anemon Otel / Antakya
12 Nisan 2013 | 21:00 – Seyhan Otel / Adana
23 Nisan 2013 | 20:30 – Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli
Gökçe'den "Kaktüs Çiçeği"ne 3. Klip
Gökçe’nin “Kaktüs Çiçeği” albümünün 3. video klibi, kendi tarzıyla yorumladığı unutulmaz Türk Sanat Müziği klasiği “Kıskanırım Seni Ben” şarkısına çekildi. Albümün en dikkat çekici çalışmalarından biri olan şarkının düzenlemesi Alen Konakoğlu’na, sözleri Hikmet Münir Ebcioğlu müziği ise Teoman Alpay’a ait. Gökçe’nin farklı enstürmanlarla sergilediği performans görüntülerinden oluşan video klip, 14 saat süren çekimler sonunda tamamlandı. Klibin yönetmenliğini Evren Arasıl yaptı.
Cansu "Batak"

Söz yazarı ve besteci Cansu, ikinci albümü öncesi "Batak" isimli şarkısını yayınladı. Sözü ve müziği kendisine ait şarkının düzenlemesini Fettah Can ve Onur Koç yaptı. Şarkının klip yönetmenliğini Teoman Topçu üstlendi.

Şarkıyı dinlemek için tıklayınız....
"Biraz Gülmek İstiyordum"un İlk Klibi
Melis Danişmend, We Play etiketiyle yayımladığı ikinci albümü "Biraz Gülmek İstiyordum"un ilk klibini yayınladı.İlk kez davulun da yer aldığı yeni albümünde, şarkılarını beraber çaldığı ekibiyle canlı olarak kaydeden Melis Danişmend, albümün fotoğraflarında da imzası yer alan Evren Arasıl yönetmenliğinde "Masa" isimli şarkısına klip çekti. Şarkının söz ve müziği Melis Danişmend imzası taşıyor.
Mustafa Ceceli "Aman" diyor... 
Mustafa Ceceli, Es albümünde yer alan "Aman" isimli şarkısının klibini yayınladı. Şarkının sözü ve müziği Sezen Aksu, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli imzalı. Klibin yönetmenliğini Murad Küçük, görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi.

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi