27 Mart 2013 Çarşamba

Müzik Notları...

*Emre Yücelen Atakent Kültür Merkezi'nde!
*Fettah Can'dan "Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim"e Klip!
*"Süper Akıllı Roket" Lansman Konseriyle...
*Can Gox, Konserlerine Devam Ediyor!
*Yeni Klip ile Konserlere Devam...
*Yıldızlar Buradan Yükseliyor!Haber başlıklarına tıklayarak istediğiniz habere kolayca ulaşabilirsiniz.... 

Emre Yücelen Atakent Kültür Merkezi'nde!
İlk albümü "Kelebek" ile iyi bir çıkış yakalayan söz yazarı, besteci, müzisyen Emre Yücelen, kültür merkezleri konserlerine hiç ara vermeden devam ediyor. 29 Mart Cuma akşamı 21:00'de Atakent Kültür Merkezi'nde sahne alacak genç sanatçı, sahne performansı ve güçlü vokali ile sahip olduğu geniş repertuarıyla izleyenlere unutulmaz bir anlar yaşatacak.

Fettah Can'dan "Rüzgar Ektim Fırtına Biçeceğim"e Klip!
Söz, beste ve düzenlemesi Fettah Can’a ait, yayımlandığı günden itibaren müzik severler tarafından büyük ilgi gören "Rüzgar Ektim, Fırtına Biçeceğim"in klibi yayınlandı. Yönetmenliğini Akın Çetin’in, görüntü yönetmenliğini Güney Eker’in yaptığı REFB’in video klibi Şile’de çekildi. Fettah Can’ın genç bir ekiple çalıştığı video klibin çekimleri, güneşli bir kış gününde yaklaşık on saatte gerçekleştirildi. Fettah Can, 2013 baharında çıkaracağı “Aklımda Kalanlar II” albümünün hazırlıklarına devam ediyor.
"Süper Akıllı Roket" Lansman Konseriyle...
Frapan’ın Şubat ayında Lila Records etiketiyle müzik marketlerde yerini alan, elektronik alt yapılı ikinci albümü "Süper Akıllı Roket"in(Albüm Detay...)  lansman konseri Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde! "Süper Akıllı Roket"in ardından konserlerine başlayacak olan Frapan,yeni albümlerinin ilk konseri ile 4 Nisan Perşembe akşamı Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sahnede olacak. Bilet almak için tıklayınız...Can Gox, Konserlerine Devam Ediyor!
"Haydar Haydar" ve daha önce Kaybedenler Kulübü'nde yer alan "My Woman" ile geniş kitlelerce tanınan Can Gox, EMI Müzik Türkiye ve Sarı Ev işbirliği ile yayımlanan kariyerinin ilk solo albümü "Yalnızım Ben" (Albüm Detay...) ile dinleyicisiyle buluştu. Sanatçı, albümünün lansman konseriyle 2 Nisan Salı akşamı İstanbul Jolly Joker'de olacak!  Bilet almak için tıklayınız....Yeni Klip ile Konserlere Devam...
Yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiren Hayko Cepkin, Emi Müzik Türkiye tarafından yayımlanan yeni albümü "Aşkın Izdırabını..." ile konserlerine devam ediyor! Hayko Cepkin, 31 Mart Pazar Turka Festival 2013 kapsamında Almanya Dortmund'da olacak! "Aşkın Izdırabını..." albümünün ikinci klibi Mustafa Özen yönetmenliğinde "Geç Kaldım" isimli şarkıya çekildi.Yakında yayınlanacak olan "Geç Kaldım" isimli şarkıyı dinlemek için tıklayınız...

Yıldızlar Buradan Yükseliyor!
FIFA U20 Dünya Kupası resmi şarkısı "Yıldızlar Buradan Yükseliyor"un klibi yayınlandı. Söz ve bestesi Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Gece tarafından FIFA U20 için özel olarak hazırlanan "Yıldızlar Buradan Yükseliyor"a Gülşen Aybaba yönetmenliğinde klip çekildi. Klip, TT Arena ve Olimpiyat Stadyumu'nda iki günde çekildi.
0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi