26 Mart 2013 Salı

Kubat "İyi Olacaksın"

Kubat'ın pop şarkılara yer verdiği yeni albümü "İyi Olacaksın" DMC ve GNL işbirliğiyle yayımlandı!

Kubat'ın "İyi Olacaksın" isimli yeni albümünde on şarkı yer alıyor. "İyi Olacaksın"ın prodüktörlüğünü Febyo Taşel üstlendi. Albümde yer alan şarkılar;  Orjinal müziği Thomas M.Lauderdale ve Pepe Raphael'e ait "Aşkınla Sen" isimli şarkının sözlerinde Febyo Taşel'in imzası yer alıyor. Albüme ismini veren şarkı "İyi Olacaksın",  "Aşkla Kaçarken" ve "Yıldızlar Şehri" isimli şarkıların da söz ve müzikleri Febyo Taşel'e ait. Aşık Veysel Şatıroğlu sözleri ve Hümeyra'nın müziğiyle "Derdimi Dökersem", bir Fikret Kızılok şarkısı olan "Farketmeden",  orjinal müziği Faramarz Aslani tarafından yapılan sözleri Fikret Şenes imzalı "Dile Kolay" ve Bülent Yetiş'e ait "Sararmış Fotoğraflar" yer alıyor.  Sunay Akın'ın "Alacak" isimli şiiri Zülfü Livaneli tarafından bestelenerek albümde yerini almış.

Sesleriyle; Fuat Güner, Funda Arar ve Pelin Yılmaz albümde Kubat'a eşlik ederken, albümde emeği geçen müzisyenler; Erdem Sökmen, Volkan Öktem, Eylem Pelit, Hüsnü Şenlendirici, Cengiz Ercümer,Özer Arkun, Fatih Ahıskalı, Çağ Ertaş, Serhan Yasdıman, Olgu Kızılay, Saro Secikyan ve Şenova Ülker.

Sözleri Aysel Gürel'e, müziği Febyo Taşel'e ait "Ödendi Günahın" isimli çıkış şarkısının klibi  yayınlandı. Albümün fotoğrafları Mehmet Turgut tarafından çekildi.


İYİ OLACAKSIN (Dinle)

Aşkınla Sen
Ödendi Günahın
Farketmeden
Derdimi Dökersem
Yıldızlar Şehri
Dile Kolay
İyi Olacaksın
Sararmış Fotoğraflar
Aşkla Kaçakken
Alacak0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi