2 Mart 2013 Cumartesi

13. Yılında 3. Albümü ile "Rebel Moves"

   Rebel Moves, Kimileri Bir İleri" isimli yeni albümünü MMY Records etiketiyle yakında yayımlıyor...

   2000 yılından bugüne kadar biraraya geldikleri her anda doğaçlama müzikleri ile kendilerinden sıkça söz ettiren Rebel Moves, çok özel hazırlanmış bir albüm ile 7 yıllık aranın ardından müzikseverlerle buluşmaya ve yeni sahne şovu “v2.013″ü Hakan Özer, Erol Çay ve Ömer Ahunbay  ile sunmaya hazırlanıyor.


   Grubun önceki albümlerinden farklı olarak elektronik sound ağırlıklı olan 'Kimileri Bir İleri', biri İngilizce, biri İngilizce-Rebelce, ancak ağırlıklı olarak Türkçe olmak üzere 11 şarkıdan oluşuyor. Hakan Özer prodüktörlüğünde hazırlanan, söz ve müziklerin tamamı Rebel Moves'a ait olan albümün mixleri Sarp Özdemiroğlu, masteringleri ise Ian Cooper'a ait. 

   Albümün ilk klibi geçtiğimiz günlerde, albümle aynı adı taşıyan "Kimileri Bir İleri" adlı parçaya çekildi. Yönetmenliğini Caner ve Alper Özyurtlu kardeşlerin yaptığı klip, Rebel Moves'un yeni albüm yolculuğu ve yeni sahne şovları hakkında bilinmeyenleri dinleyicileriyle paylaşır nitelikte.


   İki farklı pakette sunulacak albümün bir bölümü standart günümüz albüm formatında; 999 adeti ise tamamen geri dönüşüm malzemeleri ile saf ahşap kullanılarak üretilen numaralı özel kutularda raflardaki yerini alacak.

   Rebel Moves, bu albümle beraber Türkiye'de ilk kez yapılacak bir sahne şovuna da imza atmaya hazırlanıyor. "v2.013" sahne şovu ile ilk kez 9 Mart Cumartesi gecesi Refresh The Venue'de gerçekleşecek olan albüm lansman gecesinde sahne alacak olan grup, izleyenlere çok farklı bir konser deneyimi sunacak. Grup, özel hazırlanmış platformlar, görsel şovlar ve ışık şovları ile eski Rebel Moves şarkılarının yeni versiyonlarını, yeni şarkılarla harmanlayacak.


 KİMİLERİ BİR İLERİ
 1. Kimileri Birileri
 2. Sonsuza Kadar
 3. Cuppa
 4. Tellmiyon
 5. Mancis
 6. Maşallah
 7. O Hep
 8. Bu Dünya
 9. Little Man
 10. Hayat Salatası
 11. Yy
0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi