2 Nisan 2013 Salı

Müzik Notları...

*"Flu" Konserleri Başlıyor!
*Duman Yeni Şarkılarla Geliyor
*İlk Klip “Yalnızklıkla Yaptım”
*"Aşkın Izdırabını..." Konserlerine Devam
*Aslan Gibi" Klip!Haber başlıklarına tıklayarak istediğiniz habere kolayca ulaşabilirsiniz.... 

"Flu" Konserleri Başlıyor!
Feridun Düzağaç, üç yıl ara verdikten sonra Mart ayında DMC etiketiyle FLU albümünü yayımladı… Uzun bir aradan sonra Flu albümü ile müzik dinleyicisini heyecanlandıran Feridun Düzağaç, konserleriyle de özlem gidermeye hazırlanıyor! 
 Flu Konserleri: 12 Nisan - Jolly Joker  Ankara   /  19 Nisan - Tudors Arena  Antalya / 17 Mayıs  -  Jolly Joker   İstanbul  /  2 Haziran - Çadır Festivali – Kelebekler Vadisi  Fethiye


Duman Yeni Şarkılarla Geliyor!
2009 yılında 'Duman I ve II' albümlerini yayınlayan Duman, dört yıl aradan sonra, yeni albümünün kayıtları için İrlanda'nın başkenti Dublin'deki dünyaca ünlü yıldızların kayıt yaptığı Grouse Lodge Recording Studios'da çalışmalara başladı. 1 aydır konserler dışında stüdyodan dışarı çıkmayan grup, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlayacağı albümlerinde 13 yeni şarkıya yer verecek. Kayıtların tamamlanmak üzere oldugunu belirten Duman: "Bir an önce Türkiye'ye dönerek, yeni şarkılarımızı dinleyicilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." dedi.


İlk Klip “Yalnızklıkla Yaptım” 
Aydilge'nin on şarkılık yepyeni albümü “Yalnızlıkla Yaptım”, geçtiğimiz hafta müzik marketler ve dijital platformlardaki yerini aldı. İlk klip ise albüme adını veren “Yalnızlıkla Yaptım” adlı parçaya çekildi. “Kimse aşk kadar sert vurmuyor,” sözleriyle başlayan parçanın Evren Arasıl tarafından yönetilen klibinde Aydilge'ye oyuncu arkadaşı Doğukan Doğu eşlik etti.


"Aşkın Izdırabını..." Konserlerine Devam
Yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiren Hayko Cepkin, Emi Müzik Türkiye tarafından yayımlanan yeni albümü "Aşkın Izdırabını..." ile konserlerine devam ediyor! Konserler: 5 Nisan - Jolly Joker - Ankara  / 6 Nisan – Studio Performance Hall - İzmir / 12 Nisan - Tudors Arena – Antalya / 13 Nisan – Kadıköy Sahne – İstanbul / 2 Mayıs – Jolly Joker – İstanbul / 26 Mayıs – Çadır Festivali – Kelebekler Vadisi / Fethiye
"Aslan Gibi" Klip!
Türk pop müziğinin başarılı temsilcilerinden Sıla dördüncü solo albümü Vaveyla’nın yeni video klibi Aslan Gibi’yi müzikseverlerle paylaştı. Hayranlarından gelen yoğun istek üzerine sözü Sıla, bestesi ise Sezen Aksu imzası taşıyan “Aslan Gibi” şarkısını kliplendiren sanatçı bu kez  konserde seyircilerle coşkulu zamanlar yaşadıktan sonra kuliste geçirdikleri keyifli anları müzikseverlerle paylaştı. “Aslan Gibi” video klibi Zor Sevdiğimden'in de yönetmenliğini üstlenen Gülşen Aybaba tarafından çekildi.

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi