3 Eylül 2013 Salı

Size Özel: "Pazar Keyfi"

    Stresli bir haftanın sonunda yeni bir haftaya başlamak için sevdiklerinizle güzel bir kahvaltı yaparken vazgeçemeyeceğiniz ve tüm bir pazar gününde fonda çalacak keyifli bir albüm “Pazar Keyfi” arşivlerdeki yerini aldı. Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz bu değerli anları çok özel sanatçılarla paylaşacaksınız.

    “Pazar Keyfi”ne Alicia Keys’in güzel sesi ile uyanarak başlayacak ardından Maria Montell, kahvaltı sofrasında “Hello Sunday” ile sizleri selamlayacak. Soul, R&B müziğin benzersiz seslerinden Aretha Franklin ve unutulmaz klasiği “My Guy” ile ritminizi yükselteceksiniz.

    Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da muhteşem bir konser veren John Legend ve en sevilen şarkısı “Save Room”, son albümünden “Bring Me Home” ile Sade, sizleri tekrar koltuklarınıza taşıyacak. Herbie Hancock’la derin bir nefes çektikten sonra geçmişe dönecek ve gözlerinizi kapatıp aynı zamanlarda kalarak Bill Withers’a kulak vereceksiniz. İtalya’dan dünyaya açılan son yılların en sofistike seslerinden Mario Biondi ve “Never Stop” ile kahvenizden bir yudum alırken haftaya gülümseyerek başlamak için John Pizarelli “Smile” ile albümün keyfini sürmeye devam edeceksiniz.

    Ayrıca Elvis Presley, Andy Williams, Steve Winwood, The Isley Brothers gibi efsane olmuş isimlerin yanında Monica Molina, Vincent Amigo, Maysa Leak (Incognito) gibi müzik dünyasının çok değerli isimleri de albümdeki yerlerini aldı.

    Daha önce hiç bir toplama albümde yer almamış tam 17 şarkıdan oluşan dopdolu “Pazar Keyfi” albümü, Pazar gününün en keyifli anlarını yaşamak ve yeni haftaya dinlenerek pozitif bir enerjiyle başlamak için müziğin sihirli gücünü kullanmak isteyenlere neşe ve huzur verecek...

    “PAZAR KEYFİ” Sony Music etiketiyle şimdi tüm müzik marketlerde...

PAZAR KEYFİ
1- Alicia Keys - How Come You Don't Call Me
2- Maria Montell - Hello Sunday
3- Aretha Franklin - My Guy
4- John Legend - Save Room
5- Sade - Bring Me Home
6 - Herbie Hancock - Trust Me
7- Bill Withers - The Same Love That Made Me Laugh
8- Mario Biondi - Never Stop
9- Andy Williams - Spooky
10 - JohnPizzarelli - Smile
11- Monica Molina - Soy Minero
12- Vicente Amigo - Tres Notas Para Decir
13- Steve Winwood - I'm Not Drowning
14- Elvis Presley - Let Yourself Go
15- June & Lula - Revert ToThe Wild
16- Maysa - Out Of The Blue
17- The Isley Brothers - Harvest For The World


0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi