4 Ekim 2013 Cuma

Müzik Notları...

*"Bitmesin" Remix
*Rashit & Nazan Öncel "Kancalar"
*Gökhan Tepe'nin Ekim Ayı Konserleri"
*İyi Kötü "Dinle Kalbini"Haber başlıklarına tıklayarak istediğiniz habere kolayca ulaşabilirsiniz.... 

"Bitmesin" Remix
Gökhan Türkmen, sevilen şarkısı "Bitmesin"in Aytaç Özgümüş tarafından hazırlanan remix çalışmasını yayınladı. Sözleri Ayşe Birsev Anar ve Ezgi Ceren Gemici müziği ise Ayşe Bilsev Anar imzalı şarkının klibi Murat Joker tarafından çekildi.


Rashit & Nazan Öncel "Kancalar"
Rashit'in Ada Müzik etiketiyle yayımlanan son albümü "İnsan Neslinin Sonu"na yeni klip geldi. "Kancalar" isimli şarkıya çekilen klipte, Rashit ile düet yapan Nazan Öncel de gruba eşlik ediyor. Ebru Haberal koordinasyonunda hazırlanan "Kancalar"ın prodüksiyonu Profabrika tarafından, Öykü Onur Tanyel  yönetmenliğinde gerçekleştirildi. Nazan Öncel'in görüntüleri ise Akşit Togay imzasını taşıyor. Klipte yer alan animasyonlar stop motion tekniğiyle Özlem Akın tarafından Çek Cumhuriyeti'nde hazırlandı.​


Gökhan Tepe'nin Ekim Ayı Konserleri Başlıyor
Geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle “Kendim Gibi” isimli albümünü yayımlayan Gökha Tepe, ekim ayına peşpeşe konserlerle hızlı başlıyor. Gökhan Tepe, 5 Ekim’de İstanbul Jolly Joker’de vereceği konserde geçmişten bugüne her biri hit olmuş şarkılarını seslendirecek. Ekim ayı süresince birçok farklı şehirde binlerce dinleyiciyle bir araya gelecek olan Gökhan Tepe’nin sonraki durakaları ise; 16 Ekim Çarşamba akşamı Eskişehir 222 Park, 18 Ekim’de Antalya Belek Titanic Otel’de, 26 Ekim Cumartesi akşamı ise Ankara Jolly Joker sahnesinde dinleyicileriyle buluşacak. Cumhuriyet Bayramı’nın 90. Yıl coşkusunu 29 Ekim akşamı Konya Seydişehir’de binlerce müzikseverle kutlayacak olan Gökhan Tepe, alandakilere unutulmayacak bir bayram eğlencesi yaşatacak ve Ekim ayı konserler serisini sonlandıracak.İyi Kötü "Dinle Kalbini"
Cenk Karaman ve Mustafa Günaydın'dan oluşan Grup İyi Kötü'nün 5 şarkı ve 1 remiksten oluşan, DMS etiketiyle yayınlanan ilk stüdyo çalışması "Seven Silinir"in 2. video klibi, söz ve müziği Mustafa Günaydın'a ait "Dinle Kalbini" şarkısına çekildi. Makedonya'nın tarihi kenti Ohrit ve Mustafa Kemal Atatürk'ün okuduğu Manastır Askeri İdadisi'nin bulunduğu tarihi şehir olan Bitola(Manastır) şehrinde çekilen klip 18 saatlik çalışmanın sonunda tamamlandı. Aleksandar Jankulovski tarafından Ohrit Gölü ve sokaklarında çekilen klip renkli görüntüleri ile yaz coşkusunu yaşatıyor.
0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi