25 Ekim 2013 Cuma

Gripin "Bir Cevabın Var mı?"

  
   Rock müziğin başarılı gruplarından gripin, “Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” albümlerinin üçüncü video klibini “Bir Cevabım Var mı?” isimli şarkıya çekti.
  
 Müziği kadar hayatı sorgulayan derin sözleriyle de albümde öne çıkan şarkının klibi, gripin’in performansı eşliğinde; aynı otel odasında farklı zamanlarda yaşanan çarpıcı hikayelerden kesitlere yer veriyor.   Kızını toprağa veren bir babayı canlandıran ustaoyuncu Atilla Arcan, rol gereği yüzü ve üstü toprak içinde otel odasına gelerek sergilediği oyunculukla kalpleri acıtacak .Otel odası olarak dekore edilen eski bir fabrikada Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçen gripin grubu üyeleri, klipte oynayan usta oyuncu Atilla Arcan’ın sahneleri çekilirken duygu dolu anlar yaşadı. Atilla Arcan’ın yanı sıra klipte yer alan diğer genç oyuncular Nebi Birgi, Nermin Akı ve Deniz Yiğit de çarpıcı hikayeleri ve performansları ile dikkat çekiyor.

Sözleri Haluk Kurosman, müziği Arda İnceoğlu, Birol Namoğlu, Haluk Kurosman ve düzenlemesi gripin & Haluk Kurosman’a ait olan şarkı radyolarda da üst sıralardaki yerini aldı.


Bir yandan yurt içi ve yurt dışında sahne almaya devam eden grubun yaklaşan konser programı ise şöyle:


26 Ekim – Fethiye Babylon Rock

29 Ekim – İzmir Narlıdere Belediyesi

30 Ekim – Giresun Atatürk Meydanı

15 Kasım – Münih Theaterfabrik

16 Kasım – Köln E-Werk

22 Kasım – Ankara Jolly Joker

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi