6 Kasım 2013 Çarşamba

Suadiye'nin "Kalp Atışları"


    Suadiye’nin Pop ve R&B şarkılardan oluşan ilk albümü "Kalp Atışları" Arpej Yapım etiketiyle müzikseverle paylaşıldı!

    Supervizörlüğünü Umut Kuzey'in üstlendiği albümde toplam 7 şarkı, 1 remix ve 2 versiyon yer alıyor. Albümdeki tüm şarkıların söz ve besteleri "Suadiye"ye, düzenlemeler ise Onur Betin'e ait. “Kalp Atışları” şarkısına Onur Betin tarafından remix, Alen Konakoğlu ve Kıvanç K tarafından da iki farklı versiyon yapıldı. 

     Suadiye’nin ilk albümünün çıkış şarkısı olan "Kalp Atışları"nın video klibi Assos, Behramkale ve Kaz Dağları'nda muhteşem görüntüler eşliğinde çekildi. Bir gün boyunca süren klip çekiminde Suadiye'ye 45 kişilik set ekibi eşlik etti. Suadiye’ nin video klibi teknoloji harikası “Alexa” kamerası ile çekildi. Video klip çalışmasında dans koreografisi Ömer Yeşilbaş tarafından yapıldı ve Suadiye’ye 6 dansçı eşlik etti. Klip Yönetmenliğini Gökhan Palas, Görüntü Yönetmenliğini Turgay Aksoy üstlendi.

Albümün fotoğraf ve klip çekimlerinde stil danışmanlığını Deniz Marşan ve Yasemin Eke üstlendi. Suadiye’nin albüm konsept çalışmasında saç Sedat Temur, makyaj ise Rıfat Yüzüak tarafından yapıldı. 


SUADİYE (iTunes - Deezer - Spotify)
1- Kalp Atışları
2- Seninle Bir Ömür
3- Aşk Falakası
4- Yaver
5- Kalbin Efendisi
6- Yenilmem Sana
7- Biz Bittik
8- Kalp Atışları (Onur Betin Remix)
9- Seninle Bir Ömür (Alen Konakoğlu Pop-Rock Versiyon)
10- Aşk Falakası (Kıvanç K Club Mix)

0 yorum:

Yorum Gönder

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi