23 Şubat 2014 Pazar

SAE İstanbul ile Tanışma Zamanı!


   "Uygulamalı Eğitim" felsefesi ile dikkatleri üzerine çeken Sae İstanbul , Mart 2014 öğretim dönemi öncesi 15 Şubat Cumartesi günü, Audio Engineering ve Digital Film & Animation programlarına yönelik olarak bir tanıtım günü gerçekleştirdi.

   Her iki programın da eş zamanlı, ayrı oturumlarla incelendiği tanıtım gününde katılımcılar, SAE eğitim konsepti ve program içerikleri hakkında oldukça detaylı bilgiler edinme fırsatı buldular, stüdyoları ve uygulamalar için kullanılan ekipmanları bizzat inceleyerek merak ettikleri tüm konuları SAE eğitmenlerine danıştılar.

   Yoğun katılımla gerçekleşen ve oldukça renkli geçen tanıtım günü, düzenlenen stüdyo ve uygulama alanları turu ile başladı. Eğitimlerin ilk aşamasından mezuniyete kadar devam eden uygulamalar ve bu uygulamalara yönelik olarak öğrencilere sunulan tüm teknik olanaklar, katılımcılara örneklerle tanıtıldı.

   Verilen kısa aradan sonra, Digital Film & Animation bölüm sorumlusu Oytun Kal, Audio Engineering bölüm sorumlusu Mert Medeni ve yönetici Tolga Tolun'un sunumlarıyla gerçekleşen tanıtım panellerinde ise tam ve yarım zamanlı eğitim programları süresince öğrencilere aktarılan teorik ve pratik konu başlıkları ile müfredat içeriği sunuldu, çeşitli derslere dair bilgilendirme gerçekleştirildi ve katılımcıların yönelttiği sorular yanıtlandı.

   Tanıtım gününün son bölümünde ise SAE İstanbul mezunlarından Cansu Nazlı Şahinler, İlker Çiftçi, Göktuğ Oral ve Mustafa Sarıoğlu'nun katıldığı keyifli söyleşide konuklar, SAE öncesi ve sonrasına dair deneyimleri birinci ağızdan dinleme fırsatı buldular. Mezunların, eğitim öncesi beklentilerini, SAE İstanbul'da öğrenim görmenin kendilerine kazandırdıklarını, hayatlarındaki değişimi ve geleceğe dair beklentilerini paylaştıkları söyleşi ile tamamlanan tanıtım günü, katılımcılar için oldukça verimli ve tatmin edici geçmiş görünüyordu.


   Yeni öğretim dönemi öncesinde gerçekleşecek son tanıtım günü için SAE İstanbul, kapılarını 15 Mart Cumartesi günü yeniden açacak. Siz de saat 14:00'te başlayacak etkinliklere katılarak, dünyanın en büyük medya eğitim kurumu ve sunduğu olanaklar ile ilgili en sağlıklı bilgiye ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

   Hatırlatmakta fayda var: Tanıtım günleri dışında da hafta içi her gün 10:00 – 19:00, Cumartesi günleri ise 12:00 – 19:00 saatleri arasında SAE İstanbul'u ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi