9 Nisan 2014 Çarşamba

Zeki Güner'in "Hikaye"si


    İmza attığı şarkılarla adından sıkça söz ettiren Zeki Güner, 'bugüne kadar yayımladığım 70 şarkımın özeti' diye nitelendirdiği "Hikaye" isimli şarkısını DMC etiketiyle dijital platformlar üzerinde dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

    Son yıllarda en çok dinlenen ve haftalarca rekor kıran Ferhat Göçer "Git", ve "Üzüm"; Bengü "Yaralı" ve "Saygımdan"; Yonca Lodi “Emanet” ve "Düştüysek Kalkarız"; Ziynet Sali "Alışkın Değiliz" gibi şarkıların söz ve bestesine imza atan Zeki Güner, 2011'de Haberin Olsun ve Pamuksuz Kumaşlar isimli çalışmalarını müzikseverle buluşturmuştu. 

"HİKAYE"

    Prodüktörlüğünü Zeki Güner ve DMC’nin üstlendiği "Hikaye"nin düzenlemesini Febyo Taşel yaptı. İstanbul’un farklı semtlerinde çekilen "Hikaye"nin yönetmenliğini ve imaj fotoğraflarını da çeken başarılı yönetmen Burak Ertaş tarafından yapıldı. Türkiye’de ilk defa farklı bir teknik kullanılarak yapılan çekimlerde şehrin ışıkları kalp, yıldız ve notalara dönüştürüldü. İki oyuncunun eşlik ettiği, 16 saat süren ve soğuk bir havada gerçekleştirilen çekimlerde genç sanatçı, ilk defa kamera karşısına geçmesine rağmen başarılı oyunculuğu ile göz doldurdu. 


0 yorum:

Yorum Gönderme

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim."

Dede Efendi